میراث ادمان

میراث ادمان

 

غلامرضا میری ،موسس شرکت کشاورزی و صادراتی زعفران ادمان با استفاده از پیشینه کشاورزی خانواده و پتانسیل های بومی محل تولد خود در سال ۱۳۴۷ با نام تجاری “زعفران رضا” وارد کسب و کار زعفران شد. وی برای اولین بار در ایران اقدامی  نوآورانه با رویکرد حفظ سلامت مصرف کننده ، زعفران را بصورت بسته بندی از پیش وزن شده به بازار ارائه داد. پیش از آن شیوه خرید زعفران بصورت فله ای بود و خریدار پس از درخواست میزان زعفران مورد نیاز خود، زعفران را در بین روزنامه یا کاغذ و مقواهای غیر بهداشتی تحویل می گرفت.

این حرکت نوآورانه سبب رونق کسب و کار شناخته شدن “زعفران رضا” شد که تا ۲۶ سال بعد یعنی سال ۱۳۷۴ با موفقیت در عرصه فروش داخلی و خارجی ادامه پیدا کرد. به سبب همین موفقیت و با هدف گسترش فعالیت ها بر اساس  استانداردهای کیفیتی و مدیریتی روز، در سال ۱۳۷۴ “زعفران رضا” در قالب سازمانی آن به شرکت کشاورزی و صادراتی زعفران ادمان تغییر نام پیدا کرد.زعفران رضا بر اساس رویکردی پیشرو و با اولویت کیفیت و سلامت محصول شکل گرفته بود،به همین جهت نام “ادمان” به معنی ادامه دار،ممتد و پیوسته کاری را انجام دادن به عنوان نام شرکت جدید التاسیس انتخاب شد تا گویای ادامه دار بودن ارزش ها و هویت خوش نام ۲۶ ساله خود باشد.

ادمان، ادامه مسیر آرزوهای جوانی روستاییست که بر خلاف تمام محدودیت ها و سختی های زمانه اش، توانست با ایمان و باور، به آرزوهایش و تلاش و از خود گذشتگی بسیار، به آنچه باور داشت دست پیدا کند و از هیچ شرایطی را خلق کند که فرصت های بسیاری را برای تحقق آرزو های دیگران نیز فراهم ورد. و اکنون پس از گذشت قریب به ۵۰ سال از آغاز مسیر ادامه دار ادمان، مفتخریم که به عنوان نسل دوم مدیران ادمان در قالب کسب و کاری خانوادگی با حفظ ارزش های ارزشمند پیشین، باور به توانایی هایمان و استفاده از سرمایه انسانی متخصص به دنبال تحقق آرزوهایی بزرگتر و ادامه مسیر موفقیت آمیز گذشته و ارائه خدمت به مخاطبان خود هستیم.

ادمان در قالب آرزوها و اهداف ادامه دار خود قصد دارد با تلفیق تجربیات و ارزش های پیشینیان و علم روز و ادغام آنها با پتانسیل بومی سرزمین ایران به ارائه محصولاتی سالم، طبیعی و با کیفیت بپردازد.محصولاتی برگرفته از سنت های ایرانی، با رویکردی امروزی و بری یک زندگی خوب و با کیفیت.

دانلود کاتالوگ محصولات ادمان

آدرس کارخانه

خراسان رضوی، مشهد، شهرک صنعتی توس ، فاز ۲ ، خیابان ابتکار (اندیشه ۶)، قطعه ۳۰۴

آدرس دفتر

مشهد،خیابان امام رضا،خیابان شهید حنایی (دانش شرقی)، بین شهید حنایی ۵ و۷ ، پلاک ۳۵۳
design by SABER ZIAEI